Neymar’ın son hali şok etti

Brezilya futbolunun yakın tarihte çıkarttığı en büyük oyunculardan biri olan Neymar’ın ortaya çıkan son görüntüsü futbolseverleri şaşkına çevirdi. PSG’deki kariyeri sonrasında Suudi Arabistan’dan gelen astronomik teklifi kabul eden Neymar, Al Hilal takımında forma giymeye başlamıştı. Ancak yıldız futbolcu yaşadığı sakatlık sonrasında adeta futboldan koptu.

Yaşadığı sakatlık sonrasında Al-Hilal ile olan sözleşmesi dondurulduğu iddia edilen oyuncunun son çekilen fotoğrafı ise olay çıkarttı. Yıldız oyuncunun son halini görenler inanmakta zorluk çekti.

Neymar’ın kilolu görüntüsü etkinliğe katılanların da şaşkınlık yaşamasına neden oldu.

‘MSN’İN ‘N’Sİ

Barcelona kariyerinde Messi ve Suarez ile birlikte dünyanın en iyi hücum üçlülerinden biri olmayı başaran Neymar, İspanya’daki kariyerinden sonra seviyesini en iyi noktada tutamadı. Maddi sebepler nedeniyle PSG’yi seçen yıldız oyuncu, burada Barça’daki kariyerini özlemle arar oldu. Takım içindeki çekişmelerin ardından sözleşmesini yenilemeyen Neymar, Arabistan’ın yolunu tuttu.

31 yaşındaki Neymar, Brezilya’daki kariyerine Santos’ta başlamış ve tüm dünyaya ‘yeni bir yıldız geliyor’ sözlerini söyletmişti. 20-30 yaşları arasında önemli işlere imza atan oyuncu şimdilerde sakatlık problemleri yaşarken alkol sorunları yaşadığı da iddia ediliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x